1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нај хакерски песни

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од spiderman, 2 oктомври 2008.

 1. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=bHxyHlFZ778[/ame]


  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=c03t6J2CV4s[/ame]

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=HRetYfLKEcU[/ame]

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=_AHJCdE_buk[/ame]

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=_C72YCou1UY&feature=related[/ame]

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=Ky-JTAPhmUo[/ame]

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=Vje5LVSJYQI[/ame]

  :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=ZZFUrlSWwXk[/ame]
   
 2. Ajkula

  Ajkula
  Intern

  81
  7
  22 Септември 2008
  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=crPxC9HnXnM[/ame]
   
 3. Ajkula

  Ajkula
  Intern

  81
  7
  22 Септември 2008
  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=LHLNG08Yfok[/ame]
   
 4. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=1ENMnG2BaTA[/ame]
   
 5. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=-Fz85FE0KtQ[/ame]
   
 6. StarBuck

  StarBuck
  Intern

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  @Drunky: :bravo: za poslednata ama moram da te pobijam so

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=Vxm_uYqzzHs[/ame]

  :D
   
 7. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  On your way to fame

  4,841
  880
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  LOL.. Закон видеа, само дајте подсредите ги видеава во еден пост.. Огромна е странава вака и пост по пост пола саат неможе да се доотвори.. :lut2:
   
 8. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  She freakin` blocked me. :LOL::LOL:
  Закон тема.
   
 9. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Хаха закон :bravo:
   
 10. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  Vieeeri nais!
   
 11. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
 12. ajvar

  ajvar
  Intern

  296
  6
  19 Август 2008
 13. ''TcM>>

  ''TcM>>
  Intern

  961
  39
  6 Јануари 2008
  Машко
 14. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  On your way to fame

  4,841
  880
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  :)) Нај закон ми е тоа клипче... Каков ритам WOW :p
   
 15. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,895
  26,221
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  добри клипчиња у секој случај БРАВО:bravo:
   
 16. Psychoo

  Psychoo
  Intern

  374
  7
  1 Мај 2008
  Машко
  хахахахахахахахаха:bravo: закон закон
   
 17. Ago

  Ago
  Intern

  257
  2
  10 Септември 2008
  :LOL::LOL::LOL:mnogu smesni klipcina:LOL::LOL::LOL: najsmesno bese prvoto:LOL::LOL::LOL:
   

Сподели

Вчитување...