• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Наградно прашање

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
ОДГОВОРИ ТОЧНО НА ДВЕТЕ ПРАШАЊА И МОЖЕШ ДА ОСВОИШ ПАТУВАЊЕ ВО КИНА.

1. КОЈ НА ФОТОГРАФИЈАТА Е ПОСПАН?
2. НЕКАДЕ НА СЛИКАТА СЕ БЛИЗНАЦИ. КАДЕ?
:LOL: :LOL:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
После оваа слика не верувам дека некој ќе изрази желба да патува во Кина
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
оф корс :)
Во случај да го знаев одговорот и а1 тим мене да ми ја доделеше наградата со палецот од левата нога ќе бев веќе во Кина :D
 
  • Ја почнал/а темата
  • #14

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Mene lugevo mi deluvaat site pospani(kako izdrogirani) a i nesto mi se cini deka site si se isti!Pogodiv li?Da pakuvam koferi?HEHEHE
не се поспани :)) такви им се на нив очите, сите се исти само различна фризура... види им носот, устата, очите... а и ушите им се скоро под исти агол :LOL: :LOL:

ајде пакувај одаме :LOL: :LOL:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,750
Мислења
849,908
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно