• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Надворешни хард дискови WD 4tb i Seagate Backup Plus Hub 4tb

 • Ја почнал/а темата
 • #1

Canibalot

Gaining Experience
29 јуни 2016
87
99
Western Digital My Book 6500 денари
Seagate Backup Plus Hub 6500 денари

i 205454432_574224800233548_6591195660985104666_n.jpg 204711711_528520581512246_2715896356227303324_n.jpg bup-desk-usb-left-570x570.jpg
 
 • Ја почнал/а темата
 • #5

Canibalot

Gaining Experience
29 јуни 2016
87
99
Нова цена:
Western Digital My Book 6000 денари
Seagate Backup Plus Hub 6000 денари
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,437
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно