• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Надополнување на Услови за користење на ИТ форум

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Со цел појаснување на одредени ситуации кои се однесуваат на барања на членови за бришење/изменување на веќе објавени теми и мислења правилата за користење на форумот се надополнети со член 16 - кој досега беше застапен во кратка форма во веќе објавените услови за користење на IT.mk: Услови за користење ⋆ IT.mk

Дополнителниот член 16 дава подетално и посимплфицирано објаснување за вашите права, одговорности и ограничувања: Услови за користење на ИТ форум
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,696
Мислења
848,905
Членови
29,431
Најнов член
XFXRX580
На врв Дно