1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

На која фреквенција работи 3G мрежата во Македонија?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од RagingDemon, 15 Септември 2011.

 1. RagingDemon

  RagingDemon
  Unbeatable

  6,334
  5,246
  24 Март 2009
  Машко
  Се извинувам ако има одговор на ова на форумов, но не можев да најдам.
  И не ми пишувајте види на гугл оти видов и секаде различно е.
   
 2. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,357
  2,958
  4 Септември 2008
 3. Igor@arsenal

  Igor@arsenal
  Intern

  3
  0
  18 Септември 2011

Сподели

Вчитување...