• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

На кој начин работат злонамерните кодови

Статус
Затворена за нови мислења.

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Сево ова можеше да го напишам во два реда,ама ете ми беше мерак да ви го презентирам со слики,да биде по сликовито објаснето :)
Се надевам научивте нешто :))
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Интересно Стане :)
Само да ти кажам дека имаш мали грешки при спелувањето, во последната слика, продолЃува, и кај спајверите наместо праќа имаш праѓа :)

Поздрав
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Знам,не ми се закачуваше пак :p

Мислам дека не се многу големи грешки,можат да се разберат.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
531
www.ibiz.mk
леле човече па ти стварно немаш попаметна работа

знаеш ло колко голем и поинтересен текст си можел да напишеш за времето кое си го поминал со ова :D

во секој случај фала за ова и само настави
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Знам,ама ти викам ми беше мерак да напраам нешто убаво за форумов,бтњ вежбав дизајн.
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
Интересно изгледа.. Не е некоја голема филозофија за да се сфати, ама сепак:).. Браво за трудот :bravo:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.505
1.349
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:bravo::bravo::bravo:
Браво супер пост.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.267
Мислења
920.240
Членови
32.929
Огласи
1.069
Најнов член
pepe
На врв Дно