• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

На кој музички инструмент свирите?

  • Ја почнал/а темата
  • #1
M

Mr.Alien

Гостин
Ајде музичари, претставете се. Можеби ќе произлезе нешто од ова....
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
А на трезно си пробал ли :LOL:

И јас ко _EAX сакам да научам да свирам гитара, инаку свирам клавијатури ама не баш најдобро.
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Абе ја зиглеа аптен тапа сум за сиврење.
Ко мал ивам хармоника, и ништо не научив.
Потоа купив гитара, и пак ништо не научив.
Друго не купувам.

Али си напрајв неколку техно песни ма пц, и не се лоши.
 

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
Абе ја зиглеа аптен тапа сум за сиврење.
Ко мал ивам хармоника, и ништо не научив.
Потоа купив гитара, и пак ништо не научив.
Друго не купувам.

Али си напрајв неколку техно песни ма пц, и не се лоши.
si kupil PC i si naucil da sviris na nego :LOL: :LOL: :LOL:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #16
M

Mr.Alien

Гостин
Чувај ја хармониката....еве, имаш пијачка од мене!
:nazdravje:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #20
M

Mr.Alien

Гостин
Ајде бре!
И до вечера дојдовме!
Ќе помислив људи свашта.....
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,044
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно