• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MySQL username and password

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
ne znaev kaj da ja stavam temava pa ako ima nekoj problem neka se premesti
instaliram SMF forum i mi vika
barav vo control panelot na xampp no ne uspeav da najdam...znae nekoj kade da vidam mysql username i password :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,881
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно