• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MySQL Certificate

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ambivalent

Intern
14 декември 2007
11
0
Dali nekoj ima zemeno MySql Certificate (nezavisno dali za MySql Developer ili MySql Administrator) i dali istiot e od korist za vlez vo nekoi nashi kompanii??
 

Ленче

Intern
22 јуни 2009
25
0
Луѓе, темата да ја оживееме малце! :)

Дали некој посетувал некој од овие 3 пакети курсеви и искуства/препораки/поплаки/било што..?

http://semosedu.com.mk/default.aspx?mid=39&pid=31&kategorijaId=96&Lan=MK

Едит: Било Мајкрософт било јава..:)

И да, дали после курсевите некој се снашол со нивна помош? фала :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,051
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно