• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

MyMiniCity

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
На многу нелогични работи на интернет им имам најдено некоја логика, ама на ова, искрено, не можам :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,162
Мислења
879,351
Членови
30,794
Најнов член
meli2011
На врв Дно