• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

MyMiniCity

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
На многу нелогични работи на интернет им имам најдено некоја логика, ама на ова, искрено, не можам :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,085
Мислења
877,268
Членови
30,685
Најнов член
Blaze Ivanov
На врв Дно