• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

My Home TV

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
MyHomeTV за македонската дијаспора :bravo:
Засега достапни се само програмите на А1, Канал5 и МТВ1, сепак луѓето од My-Home-TV најавуваат ширење на своите сервиси па да се надеваме дека сите национални македонски телевизии ќе бидат достапни секаде во светот...
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
:)
Добро, од патриотски причини намали го тагот на СПАМ филтерот за оваа страна.
За страната :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,728
Мислења
856,159
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно