Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено MX Master 3

Статус
Затворена за нови мислења.

eX3v1l

Practice makes perfect
2 мај 2011
1.317
1.156
eX3v1l's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 5 5600X
Motherboard
ASRock Fatal1ty X470 Gaming K4
Storage
Samsung 970 EVO 500GB
PSU
Cooler Master MWE 750w
RAM
32GB 3200MHz G.Skill Trident Z
Video card
RTX 3070 EAGLE
Case
Cooler Master K380
Mouse
G502
Keyboard
RIPJAWS KM570 MX-Brown
Monitor
Dell S2721DGF
OS
Windows 10

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.416
1.517
Како активен корисник на истио глушец од фебруар 2022, и ногу ме бендисва и си го сакам, ќе речам проценка 3.500-4.000 денари (иако јас личнo, ете мислам за ич користен, скоро нов, греота е тоцку малце, ама па...мора да ја согледаме тро реалноста, скоро една година е изваен од кутија, и башка, има нов наследник 3Ѕ...)

Испратено од телефоно.
 

eX3v1l

Practice makes perfect
2 мај 2011
1.317
1.156
eX3v1l's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 5 5600X
Motherboard
ASRock Fatal1ty X470 Gaming K4
Storage
Samsung 970 EVO 500GB
PSU
Cooler Master MWE 750w
RAM
32GB 3200MHz G.Skill Trident Z
Video card
RTX 3070 EAGLE
Case
Cooler Master K380
Mouse
G502
Keyboard
RIPJAWS KM570 MX-Brown
Monitor
Dell S2721DGF
OS
Windows 10

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.759
5.659
Ова треба стики да се стави за пример како треба да изгледа оглас.

А гледам погоре нешто стигнало и за хејт да има простор. Страшно.

Со здравје да се служиш @damil
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.167
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно