• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Музика

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
29 февруари 2008
2
0
Овде постирајте ваши омилени песни, пејачи, пејачки, албуми, групи, линкови за download на песни, и.т.н.

Еве од мене еден линк:
http://rapids**e.com/files/*****

Содржи:
3 Тeхно песни
5 Ремикси

Големина:
25 МегаБајти
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Прочитај ги добро правилата на форумов. Особено обрни внимание на 9тото и 10тото..

Сметај го ова како опомена за кршење на правилата. Втора или евентуално трета опомена би резултирала со бан.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,946
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно