• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MSN on AIM

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Претпоставувам дека може, само незнам како.

Сакам да ставам МСН контакти на АИМ.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,011
Мислења
854,592
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно