Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

MSN error

petar.bt

Intern
12 август 2007
735
25
ја слегов најновата верзија на MSN и не сака да се логира вади error code:81000306 и не сака да се логира
пробав на триста начини но не сака
иначе моментално на MSN одам преку www.meebo.com
поможете ми
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2.674
194
www.zeroscience.mk
Ќе одиш Start > Run и ќе пишеш:

regsvr32 Softpub.dll Mssip32.dll Initpki.dll > ОК (ENTER ;) )
и ќе почекаш за сите да ти потврди дека е ОК ;)
 

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
ја слегов најновата верзија на MSN и не сака да се логира вади error code:81000306 и не сака да се логира
пробав на триста начини но не сака
иначе моментално на MSN одам преку www.meebo.com
поможете ми

ne e do tebe, do niv, samo ke treba da pomine nekoe vreme .... i ke bide se vo red :)
istiot problem go imav i jas cela nedela, mislam deka go prebarav cel internet i ne pomogna nitu edna od ponudenite opcii, sepak mozes da probas ova sto ti go kazuva tecniot :)
 

Ibrakadabra

Intern
11 октомври 2007
342
7
www.rcizvor.mk
А зошто имам проблем цело време кога аум appear offline и кога зборам исто со некој што е offline... Од време на време не стигаат пораките...


П.С. Се извинувам што упаднав у темава со прашање...
 

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
А зошто имам проблем цело време кога аум appear offline и кога зборам исто со некој што е offline... Од време на време не стигаат пораките...


П.С. Се извинувам што упаднав у темава со прашање...

zasto toj sistem ne im e bas najdobro isprogramiran
 

petar.bt

Intern
12 август 2007
735
25
Error MSN

Ништо не напраив
не помага и то го имав направено и порано и пак пробав ама то
пак си тера по старо
не знам што да правам
иначе имам пробано со триста МSN верзии но ништо
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.492
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно