• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MSN додатоци

  • Ја почнал/а темата
  • #1

frekky

Intern
11 ноември 2007
4
0
Верувам дека некој користел Msn discovery или MSN plus кои се стварно корисни и добри додатоци. Ако знаете некои други добри додатоци што сте ги користеле предложете тука...:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43,561
Мислења
823,352
Членови
28,067
Најнов член
Dacmac92
На врв Дно