• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MSN.com.mk

Статус
Затворена за нови мислења.

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Тоооо... тоа и требаше на МАКЕДОНИЈА, знаев дека некој ден ќе има и ова.. ;););)
btw крајно време беше
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
This domain is for sale.

google.com.mk
:LOL:
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
270
15
Skopje
Ех, ова одамна се занесуваа дека ќе ги продадат домените на големите фирми и ќе се збогатат.......е очекувајте ништо
 

vojkan

Intern
19 јуни 2007
404
4
Ех, ова одамна се занесуваа дека ќе ги продадат домените на големите фирми и ќе се збогатат.......е очекувајте ништо
Shto ima losho vo toa shto nekoj (pred tebe) se setil i registriral domaini za prodazhba? Dali se zanesuva ili ne, ama ich ne treba da bide tvoja rabota. :lut2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,705
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно