• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MSN CHAT AGENTS

  • Ја почнал/а темата
  • #1

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Zdravo! Ako znaete kako se kreiraat MSN AGENTS ve molam pisuvajte na ovaa tema!:lut2::lut2::lut2::plachko2::plachko2:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
msn agents?
Malce podetalno objasni.. Nemam dosega slushnato..
Taka stvarno se vikaat, ili ti mu go dade imeto ? :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
  • Ја почнал/а темата
  • #11

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Ова го најдов пред еден месец, и направив бот. Супер е ботот... Ако сака некој да виде како работи, нека ми пиши ПП, па ќе го стартовам ботот. :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,058
Мислења
861,184
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно