• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MSI X58 Pro и Intel i7 950 + Cooler

  • Ја почнал/а темата
  • #1

CyberTm

Gaining Experience
21 ноември 2009
448
94
Продавам сет матична плоча MSI X58 Pro, комплет со процесор Intel i7 950 и соодветен бакарен кулер за истиот. Деловите се потполно исправни.

Цена: 4200 ден
Достава низ цела Македонија

IMG-ca676237e9b30da08bc2a2b1e61f86ec-V.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,120
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно