MSI X58 Pro и Intel i7 950 + Cooler

CyberTm

Gaining Experience
21 ноември 2009
448
94
Продавам сет матична плоча MSI X58 Pro, комплет со процесор Intel i7 950 и соодветен бакарен кулер за истиот. Деловите се потполно исправни.

Цена: 4200 ден
Достава низ цела Македонија

IMG-ca676237e9b30da08bc2a2b1e61f86ec-V.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,029
Мислења
870,506
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно