Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

MSI THIN GF63 10SCXR i5 10300H/16GB RAM/500GB SSD/ GTX 1650 Q Max 144Hz

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.421
6.596
StalkeR додаде нов оглас:

MSI THIN GF63 10SCXR i5 10300H/16GB RAM/500GB SSD/ GTX 1650 Q Max 144Hz - 26.000 ден.

Одлично сочуван, сеуште со фабричката фолија на горната пластика.
Користен за фото/видео едит и по некоја партија Дота.

Променета паста и падови пред месец дена.
Следува со оригиналниот полнач.

Цена фискна: 26.000 денари, без замени.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.218
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно