Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено msi rtx 3070 ventus oc 2x

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
639
1.110
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

msi rtx 3070 ventus oc 2x - 18.000 ден.

Продавам графичка карта Msi Rtx 3070 Ventus oc 2x,графичката карта е одлично зачувана,без никакви проблеми или дефекти,нема гаранција и кутија,може да се тестира на моја конфигурација слободно.Ја продавам затоа што ке одам на појака графичка,по карго праќам на ваш ризик со претходно видео снимено.

Цената е 18000 денари

Контакт пп

Видете го целиот оглас...
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
639
1.110
Скопје
Нова и фиксна цена 16000 денари,или во евра 260 евра.

Понудата ке биде активна до Среда,потоа се затвара овој оглас и ке оди на реклама5 по повисока цена.

Контакт пп
 
Последна промена:

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
639
1.110
Скопје
Резервирана

Членот кој прв пиша му ја резервирав,но го нема со конкретен одговор,доколку до 13 часот не одговори,ке оди кај вториот член кој пиша за резервација.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.067
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно