1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено MSI P55-CD53+i3 540+2x2gb ddr3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 29 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  593
  15 Декември 2013
  Машко
  Продавам комбо составено од следниве делови MSI P55-CD53 + i3 540 со CoolerMaster кулерче + 2x2gb ddr3, матичната си доаѓа со I/O shield.

  Цена 2500 денари.

  IMG_20200328_171409_1.jpg IMG_20200328_171401.jpg
   
  Tenny, RoninMK и на borcep им се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  593
  15 Декември 2013
  Машко
Слични теми
 1. nikigo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  787
 2. Steam.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  322
 3. prichina
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  291
 4. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  464
 5. Вајкинг
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  355
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...