1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Msi mag 241cr

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dejan_str, 15 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  Продавам практично нов msi optix nag 241cr монитор користен 2 месеца купен од анхоч и има гаранција 2 или 3 год без 2 месеца.
  1920х1080 VA high gamut 115%sRGB
  1ms response time
  Заоблен екран
  144 херци и free sync g sync компитабилен и преку дисплеј порт и преку хдми.
  RGB позадинско осветлување
  Подетални спецификации можетеба нет да видите
  IMG_20200115_175123.jpg
  Cena 12 000 денари. Кутија и комплет компоненти контакт 078272818
   
  На GGTT1, shifty, Tomislav96 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  11000 ден последна цена за брза продажба.
   
  На Tomislav96 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
 4. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  Бамп! 10к последна цена.
   
  На GGTT1 и shifty им се допаѓа ова.
 5. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
 6. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
 7. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
 8. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  Продадено,може катанец!
   
  Pane-G, tupacan, GGTT1 и на уште 1 им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. dejan_str
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  552
 2. dejan_str

  Продадено MSI mag 241cr monitor

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  602
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...