1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено MSI mag 241cr monitor

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dejan_str, 14 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,093
  4,799
  8 Април 2011
  Машко
  Mенувам msi mag 241cr 1080p монитор со 144 херци 1мс заоблен 24 инчен екран. Има поддршка за free sync но работи и со нвудиа g sync.
  Мониторот е пред 2 месеца купен ид анхоч со преостаната гаранција од 2 или 3 год без 2 месеца треба да проверам.
  Го менувам за 2к монитор со 60 херци.
   
  Goran27, Astro, omegaRED и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,093
  4,799
  8 Април 2011
  Машко
  Може и проценка колку би можел да го прпдадам.
   
 3. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,093
  4,799
  8 Април 2011
  Машко
 4. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  287
  316
  5 Јануари 2014
  Машко
  moja procenka 11.000 denari
   
  На dejan_str му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,093
  4,799
  8 Април 2011
  Машко
  Се трга од продажба и замена за сега. Ве молам клуч.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...