• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MSI laptop со AMD Athlon TK-55

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Vavo

Intern
20 октомври 2007
273
17
Skopje
Мислења? Дали некој имал искуство?

На интернет не можам да најдам коментари од корисници..некако MSI не се присутни.

Мене ми се допаѓа изгледот, нумеричка тастатура има, S-Video..доволно RAM и HD. Е сега дали има некои работи кои не можам да ги видам?

Особено дека наводно многу греел? :zbunet2:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

Vavo

Intern
20 октомври 2007
273
17
Skopje
OK јас веќе си купив :) Не гледам мака со греењето... освен ако не планира некој да игра игрици. Баш е топ иако се изнамачив за драјвери потшо XP во веќе не го поддржуваат..ама барем за тоа можам да се снајдам хехе

MSI VR-610X
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,726
Мислења
863,406
Членови
30,063
Најнов член
Кузман
На врв Дно