1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено MSI H97 PC Mate + i5 4590 + 8GB HyperX

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StalkeR, 6 Април 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,174
  3,898
  5 Декември 2009
  Машко
  Се продава комбото:

  MSI H97 PC Mate - 1700 денари
  Intel i5 4590 + Stock - 3800 денари
  2 x 4GB HyperX (HX318C10FB/4) - 1800 денари.

  cpu.jpg mb.jpg ram.jpg
   
  На shooter му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,174
  3,898
  5 Декември 2009
  Машко
  Резервиран комплет.

  Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,174
  3,898
  5 Декември 2009
  Машко
  Продадено! Клуч.
   
Слични теми
 1. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  779
 2. ARMac

  Менувам i5 4590

  Одговори:
  9
  Прегледи:
  606
 3. gremlin
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  796
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  257
 5. ARMac

  Проценка i5 4590, MB, RAM

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  755
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...