1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено MSI GTX1060 6GB AERO ITX

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Costigan_Jr, 31 Август 2019.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,836
  3,947
  5 Јули 2013
  Се работи за картичка - донор. Кулерот е употребен на друга 1060ка.
  Не дава слика, така да оди на продажба како неисправна.
  Дали може да се поправи - не знам.
  20190831_155850.jpg

  Цена 500 денари
   
  На Vlatzki му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,836
  3,947
  5 Јули 2013
Слични теми
 1. D3N1EL
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,135
 2. masterficx
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  738
 3. gOJDO
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,821
 4. gremlin

  Проценка Palit GTX1060 6GB Dual

  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,669
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...