• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено MSI GTX 1660 Ti Armor OC

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,079
1,275
Скопје
Продавам графичка карта GTX 1660 Ti, користена 2 години, купена јуни 2019 од Анхоч.
Гаранцијата штотуку истече.
Повеќе информации на линкот.

Цена: 27.000 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,741
Мислења
856,516
Членови
29,744
Најнов член
itisoktodance
На врв Дно