1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

MSI GTX 1060 3GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gremlin, 16 Јули 2019.

Тагови:
 1. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,198
  1,629
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
 2. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,198
  1,629
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
Слични теми
 1. MasteR_#0
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  749
 2. gremlin

  Продадено POV Geforce GTX 1060 6GB

  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,086
 3. zipi123
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  885
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,383
 5. Lokvan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  965
Вчитување...

Сподели

Вчитување...