• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

MSI Gaming Vigor GK50 Mechanical Low Profile

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
442
235
vladimir171 додаде нов оглас:

MSI Gaming Vigor GK50 Mechanical Low Profile - Проценка

Ако може проценка за тастатурава - MSI Gaming Vigor GK50 Mechanical Low Profile.
Се е супер и убава но поиграна максимум еден месец, ги будеше децата навечер кликањето и едноставно заврши назад во кутија. Оштетувања нема, знаци на користење нема а нема ни прашина бидејќи стои така спакувана година дена. Гаранција може има останато но неможам да ја најдам така да иде без неа.

Доаѓа во оригиналната кутија со сите додатоци што дојдоа со неа.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.458
Мислења
901.513
Членови
32.169
Огласи
540
Најнов член
MartinLee33
На врв Дно