• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено MSI Armor Rx 570 4gb

no_retreat

Gaining Experience
22 јануари 2011
103
136
Користена претежно за гејминг, мајнована од моја страна последниов месец.
Не е отварана, кулерите се во одлично издание.
Моментално на графичката има мајнинг биос, на ваше барање може да го вратам оригиналниот
Комплет со кутија и сите пропратни работи.

Цена:12000 ден

Контакт ПП или 077638126
 

Атачменти

 • IMG_20211122_201433.jpg
  IMG_20211122_201433.jpg
  1.1 MB · Прегледи: 65
 • IMG_20211122_201445.jpg
  IMG_20211122_201445.jpg
  4.6 MB · Прегледи: 65

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,174
Мислења
879,579
Членови
30,803
Најнов член
Ers111
На врв Дно