1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

MSI Aero GeForce GTX 1070 ITX OC

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 13 Август 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,967
  10,034
  23 Јануари 2008
  Манга
  На Dimson и Ace Lud им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,967
  10,034
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,967
  10,034
  23 Јануари 2008
  Манга
  20000
   
  На Molec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,967
  10,034
  23 Јануари 2008
  Манга
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,967
  10,034
  23 Јануари 2008
  Манга
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,967
  10,034
  23 Јануари 2008
  Манга
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,967
  10,034
  23 Јануари 2008
  Манга
 8. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,967
  10,034
  23 Јануари 2008
  Манга
  Повторно на продажба!
  Многу малку користена во меѓувреме!
  20181109_000019.jpg 20181109_000024.jpg

  Цена, фиксна 19000 денари!
  075 437-061, Кирил
   
  На ImTheDude му/ѝ се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,967
  10,034
  23 Јануари 2008
  Манга
 10. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,967
  10,034
  23 Јануари 2008
  Манга
  kluc
   
  На Bozoo му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. viksa86
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,239
 2. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  660
 3. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  740
 4. gOJDO
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,619
 5. Saso PC
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  685
Вчитување...

Сподели

Вчитување...