Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено MSI 3080 Ti GAMING X TRIO 12G

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

On your way to fame
19 мај 2022
584
999
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

MSI 3080 Ti GAMING X TRIO 12G - 23.000 ден.

Продавам графичка карта MSI 3080TI Gaming X Trio 12gb,графичката е користена многу краток период (јас сум прв сопственик) буквално нова,никогаш отварана,сервисирана,доаѓа во фул пакување,гаранција нема донесена е од Германија.Може да се тестира на мој компјутер све што сакате не е никаков проблем,сликите се од графичката карта.

Цена 23000 денари,цената е фиксна и без замени,доколку не се продаде до крајот на месецов ке се повлече од продажба,по карго не праќам.
Контакт ПП

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.778
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно