• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

МРТВ на YouTube

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181

Идејава е за поздрав. Незнам колку сте запознаени со YouTube каналот на МРТВ, јас денес дознав и постирам за да ги охрабриме луѓето што почесто да го дополнуваат каналот.

Инаку постои од април-мај годинава и досега имаат аплоадирано 28 клипови кои во голема мера се извадоци од македонски документарни емисии.
 
M

Mr.Alien

Гостин
Белки си имаат луѓето таму модератори или администратори кои контролираат што се upload-ира.
 

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Idejata e odlicna ama treba nekoj da gi kontrolira komentarite. Ima teski pacienti tamu sto lecat frustracii.
Па сигурно кога го направиле задолжиле некој за таа работа... нема да ги остават на кој што му текне да поставува

---

:bravo:
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
"f**k serbs, f**k bulgarian scum who call themselves macedonians, rroffte illyria e bashkur"

Не сум баш сигурен дека некој проверува таму. Еве ова горе стои од 18 јули.Сепак е национална телевизија :ljut:
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
И да не бидам погрешно сфатен, ги поддржувам дечките таму и ќе ја ширам инфо за линкот.:bravo:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Не е нешто посебно со оглед на тоа што постои скоро 1 година али ок. Не е лошо :bravo:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Одлична работа направена од Македонската Радио и Телевизија, уште да се охрабри народот да го посетува овој дел. Јас досега од сите реклами за веб страните на мтв што ги даваат, го немам видено овој сајт
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,882
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно