1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Мрежна опрема

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од igoooor7, 26 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. igoooor7

  igoooor7
  Gaining Experience

  129
  144
  17 Февруари 2015
  Машко
  Како што вика насловот ми треба проценка на следнива мржна опрма.
  1. Рак ормар - LinkBasic 19" 12U - 450mm, на долната страна има намонтирано ногарки. linkbasic-rack.jpg
  2. Пач панел - Reichle @ De-Massari - 24 port patch panel, на него има и веќе намонтирано 24 женски модули исто така Reichle @ De-Massari - RJ45 Connecting Module Cat.6.
  Стари се околу 3 год. и се во одлична состојба.

  RM Patchpanel 24 port.jpg RM Conecting Module Cat. 6.jpg
  Би сакал да одат комплет, ке ве молам за проценка.
   
 2. igoooor7

  igoooor7
  Gaining Experience

  129
  144
  17 Февруари 2015
  Машко
 3. igoooor7

  igoooor7
  Gaining Experience

  129
  144
  17 Февруари 2015
  Машко
  Може клуч, продадено.
   
  На shifty му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...