• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Мрчам :)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Уште на почеток, кога се формираше форумов си ветив дека нема да ги премолчувам работите кои ќе се пишуваат а јас ги сметам за погрешни.
Пред малку приметив дека многу мрчам на форумов. Верувајте ми дека секој таков пост се обидувам да го направам што поконструктивен.
Немам намера никого да фалам, преувеличувам или омаловажувам, туку само да го исправам тоа што мислам дека е погрешно во одредена тема или пост.
На многу места се имам малку оддалечено од темата, па затоа решив некои работи што обично би ги пишувал на истото место да ги пишувам во овој дел, само со цел да разјаснам некои работи а да не ги заситувам веќе отворените теми. Можеби и ќе продолжам со сегашниот однос, but hey, thats me. :)

Ако некој има проблем или критика за нешто што сум напишал на форумов може да ме критикува или сугерира овде, како "post reply" (одговор на темава, ваљда.)

P.S. Со овој пост се охрабрувам поинтензивно да мрчам :p
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
Sum gi cital tvoite komentari,i nemam nisto protiv.Se e vo granica na normalata.Davas kritiki na kulturen i razumen nacin.Znaci 10 od mene za disciplina.Pozdrav
 
M

Mr.Alien

Гостин
GO FOR IT!!!

Мрчи батка колку што сакаш. Можеби не е лошо и јас да почнам да примрчувам троа......:p
 

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Kamo sreka site da bevme na tvoeto nivo na "mrcenje" i da go koristime takviot stil :)
Keep on...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,717
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно