1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Mr. Driller igra

Дискусија во форумот 'Игри' започната од npoptomov, 17 Јуни 2011.

 1. npoptomov

  npoptomov
  Intern

  206
  9
  8 ноември 2009
  Машко
  Student
  [​IMG]

  sega mi tekna za ovaa igra, se vikase Mr.Driller i bese mnogu interesna, dali nekoj ja ima ovaa igra ne e golema nekolku MB e, da ja prikaci na strana ke mu bidam blagodaren, pozz!
   
 2. boro1

  boro1
  Practice makes perfect

  1,631
  1,287
  13 Август 2009
  Машко
Слични теми
 1. Master4e
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,098
 2. Gero
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  835
 3. vladence
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,619
 4. Goran1990
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,618
 5. Bontino2
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  417
Вчитување...

Сподели

Вчитување...