• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MP3 player

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
сакам на web страната да си клам некое MP3 player да свири
само имам еден проблем
правам web страна за моето училиште и хостот е бесплатен на www.schools.edu.mk (за училишта)
само не знам овај хост што подршки има и колку простор за upload
на пример сакам песните да седат на некојa страна и од таму со hiperlink некако да ги повикува оти ако биде на мојата страна не вервам дека ке има место за да ставам песна
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Дали сакаш песната да свири во позадина или пак нешто како media player во самата страна?
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Еве ти неколку сајтови за мп3 хостинг ако тоа ти треба:
- Boxstr (5GB space, 500MB rollover daily bandwidth)
- FileDen (1GB space, 5GB bandwidth/month)
- HotLinkFiles (1GB space, 8GB bandwidth/month)
:bravo:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
уште еднаш фала ви многу на сите многу
свршив работа
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,558
Членови
30,068
Најнов член
petrovskib
На врв Дно