• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mozilla firefox toolbar problem

  • Ја почнал/а темата
  • #1

bigmen

Intern
22 јуни 2008
65
0
www.managercenter.net
Проблем со мозилла фирефох тулбарите!

Блокира и не мозам да го манам...
реинстал не дава резултат


некој совет?
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Хмм,може да е некој вирус,најчесто во тулбарите ги ставаат вирусите,па затоа скенирај го со некој антивирус (Kaspersky)и види дали ке ги остраниш.
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Епа вака : Значи сега немам точно решение со олку малку информации. А исто така ќе има за нова година промоција во битола за Мозила! Доколку можеш (ќе биде цел форум известен) дојди и сите прашања ќе ти бидат одговорени.
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Епа вака : Значи сега немам точно решение со олку малку информации. А исто така ќе има за нова година промоција во битола за Мозила! Доколку можеш (ќе биде цел форум известен) дојди и сите прашања ќе ти бидат одговорени.
Znaci zaklucivme ...... do nova godina nema surfanje:LOL::LOL::LOL:


Sto ke vi se tulbari bre lugje......site mozni virusi ke gi zakacite so niv.:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,055
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно