1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Mozila забрана за сајтови

Дискусија во форумот 'Социјален Инженеринг // Физичка безбедност' започната од in-Power, 12 Август 2009.

 1. in-Power

  in-Power
  Intern

  18
  0
  9 Август 2009
  Може ли во Mozila firefox да се стави забрана за посета на одредени страни?
  Ако може на кој начин се врши истото?
   
 2. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
 3. dragonV

  dragonV
  Intern

  198
  14
  10 Декември 2008
 4. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  909
  61
  18 Јуни 2009
 5. in-Power

  in-Power
  Intern

  18
  0
  9 Август 2009
  Blagodaram na site :bravoska: tnx mnogu
   

Сподели

Вчитување...