• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Можно ли е, и како, да одберам кои подфоруми да ги гледам на почетна

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Bojarovski

Intern
13 октомври 2007
8
0
Здраво на сите,
долго време не сум бил овде,
(не дека сум бил воопшто, ама ајде...)
Значи, се убаво со новиот скин за форумов,
и со блогот што почна,(знам, одамна беше...)

Арно ама, :), може ли некако да се одбере,
кои подфоруми ќе ги гледам на прва страна?
На пример, стварно не ме интересира таму,
за радиоприемници да читам, или она со статистиката -
кој последен кажал, кој прв итн итн...

Знам дека може да се “смалат“ тие оддели...
Ама може ли воопшто да ги нема?
Ако не, тогаш како да запомни форумов
кои сакам да ги гледам а кои не?

Фала многу..

Поздрав

[EDIT] Добро, работи тоа со смалувањето, сега видов....

А воопшто да не ги гледам тие “смалени барови“...тоа можно ли е?
 

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,018
www.iwmnetwork.com
За жал можеш само да ги намалиш, и доколку не ја исчистиш твојата историја во прелистувачот, сајтот ќе запомни кои подфоруми ти се смалени.
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Исто имаш и опција да се претплатиш на некој форум па така во корисничкиот панел ќе ти ги излистува само форумите на кои си се претплатил.

Во "Алатки за Форум" избери "Претплати се на форумот" со можност да добиваш дневни или неделни известувања на mail
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Да, тоа што го рече DinamicMK е точно, но таква опција како што бараш не сум забележал ниту во една форум скрипта на која сум бил администратор или член. :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,676
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно