Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Movies

Статус
Затворена за нови мислења.

SCH

Intern
17 април 2007
37
1
Овде може да пишувате за филмската уметност и се поврзано со филмовите.

--------------------------------------------------------------------------

Лично, уживам во гледање на филмови.

Мои фаворити:

THE GODFATHER
LORD OF THE RINGS (todos)
CITY OF ANGELS
PULP FICTION
STAR WARS (all of them)
THE MASK OF ZORRO
SWORDFISH
MATRIX (only the ONE)
CASINO ROYAL (and rest of 007)
MEMENTO
OCEAN'S ELEVEN
TROY
THE LAST SAMURAI
JACKIE BROWN
TITANIC
THE DEPARTED
BLOOD DIAMOND
GONE IN 60 SECONDS
CLICK
FAMILY MAN
GANGS OF NEW YORK
THE AVIATOR
MISSION IMPOSSIBLE
ALEXANDER
NOT ANOTHER TEEN MOVIE
K-PAX
HOSTAGE
A BEAUTIFUL MIND
RESIDENT EVIL
SIN CITY
FACE OFF
X-MAN
SPIDERMAN
SUPERMAN
BATMAN BEGINS
.......

И уште мал милион други кои во моментов не ми текнуваат.

Со задоволство ќе ги читам вашите коментари и се надевам ќе ми предложите некој добар филм:) .

Уживајте во животот додека сте млади:cool: .
 

SCH

Intern
17 април 2007
37
1
Еве неколку комедии:

FREDDY GOT FINGERED
RAT RACE
EUROTRIP
ROAD TRIP
BOAT TRIP
MONTY PYTHON (all)
40 YEAR OLD VIRGIN
NOT ANOTHER TEEN MOVIE
DATE MOVIE
EPIC MOVIE
BORAT
SCARY MOVIE 1,2,3,4
CHEAPER BY THE DOZEN 1,2
PINK PANTER
BUYING THE COW
JACKASS: THE MOVIE
JACKASS NUMBER TWO
AMERICAN PIE 1,2,3,4,5
HOW TO LOSE A GUY IN 10 DAYS

Мислам дека се доволни за празников.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.027
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно