1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Mouse SteelSeries Sensai

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Luca Toni, 21 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Luca Toni

  Luca Toni
  Gaining Experience

  184
  245
  18 Септември 2015
  Машко
  Продавам mouse SteelSeries Sensai Raw купен од Анхоч
  Должина на кабел: 2m, Тежина: 90гр. Кутија нема
  Линк:
  Sensei [RAW]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Цена : 1800


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Последна промена: 21 Март 2020
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Luca Toni

  Luca Toni
  Gaining Experience

  184
  245
  18 Септември 2015
  Машко
 3. Luca Toni

  Luca Toni
  Gaining Experience

  184
  245
  18 Септември 2015
  Машко
  1500


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. Luca Toni

  Luca Toni
  Gaining Experience

  184
  245
  18 Септември 2015
  Машко
  Цена: 1400 + Гратис:
  Тастатура: easytouch
  Слушалки: gembird со микрофон

  [​IMG]


  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. Luca Toni

  Luca Toni
  Gaining Experience

  184
  245
  18 Септември 2015
  Машко
 6. Luca Toni

  Luca Toni
  Gaining Experience

  184
  245
  18 Септември 2015
  Машко
 7. Luca Toni

  Luca Toni
  Gaining Experience

  184
  245
  18 Септември 2015
  Машко
  Продадено на член од форумов. Може клуч
   
Слични теми
 1. N1tro
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,033
 2. Crazy
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,348
 3. comakot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  589
 4. Bozoo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  491
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...