• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Mouse Razer Mamba Elite 16000 dpi Advanced Ergonomic Gaming Optical RGB Chroma Black

Статус
Затворена за нови мислења.

Spamalot

Gaining Experience
13 јуни 2011
932
284
Prodavam Mouse Razer Mamba Elite 5G 16000dpi Advanced Ergonomic Gaming Optical RGB Chroma Black, koristeno nekolku nedeli, bez lokalna garancija, kupeno vo stranstvo.
Cena 3000 den.

mumba.jpg
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,116
Мислења
878,115
Членови
30,729
Најнов член
DragannM
На врв Дно