1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Mouse Gigabyte 6400 DPI Optical XM300 XTREME Gaming RGB Led

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Banjifiko, 24 oктомври 2017.

Тагови:
 1. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Продавам глушец Gigabyte XM300 XTREME Gaming (RGB Led, 6400 DPI, Sensor Pixart 3988, 50g аcceleration). Сочуван максимално, има гаранција до 26.12.2017 (Анхоч).

  mouse 04.jpg
   
  Fredy, Draynor и на SiPy` им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,764
  3,215
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  ~ 1500 ден

  ова е едит :) ја видов дури сеа цената во анхоч :)
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Нека оди на продажба 1500 денари.
  Еве го запакуван чека нов газда:)

  mouse 2.jpg
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Обнова, отворен сум и за поинакви понуди:)
   
  На Fredy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  844
  2,173
  12 oктомври 2014
  Машко
  Колку си отворен ?

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
  На Tozo8 и Banjifiko им се допаѓа ова.
 6. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Два прста:D
   
  На DrMTR, TATA_MATA, Zeddomazed и уште 4 други им се допаѓа ова.
 7. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Final offer: 20 € (Друго глувче ме чека:))

  mouse.jpg
   
  На uwemi му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
 9. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  + гратис безжично Rapоo глувче:)
  Rapоo small.jpg
   
 10. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
 11. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Last call: Mouse Gigabyte XM300 XTREME Gaming (RGB Led, 6400 DPI, Sensor Pixart 3988, 50g аcceleration) - 1000 денари

  без праќање по карго
   
 12. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  801
  709
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Дали со новава цена важи гратисот и дали гратисот е bluetooth?
   
 13. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Не, цената е само за XM300.
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  801
  709
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Штета :(
   
 15. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,764
  3,215
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  За оваа доста ниска цена за вакво глувче ни јас не би го дал тоа њирелес другото како подарок :)
   
  На Banjifiko и Zippo им се допаѓа ова.
 16. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  801
  709
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Нормално ти си g4m3R, затоа не даваш.
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 17. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,764
  3,215
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  H4KZ0R, 0x8018830f и ред други работи, не сум само g4m3R :D
   
  На Zippo му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  801
  709
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
 19. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Продадено. :)
   
  На Fredy му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,167
Вчитување...

Сподели

Вчитување...