• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mouse do 700 den

Daniel86

Guru
28 мај 2013
2,826
7,426
Скопје, Карпош 1
www.facebook.com
Daniel86's setup  
Processor & Cooler
i7 3770 & Cooler Master Hyper 612 V2
Motherboard
Asus P8Z77-V PRO
Storage
Samsung 860 EVO 250GB & WD Blue WD10EZEX 1TB
PSU
Cooler Master-Silent Pro Gold 600W
RAM
Geil 2x8GB
Video card
Asus R7 250 2GDDR5 & Intel HD 4000
Case
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Mouse
Logitech MX1000
Keyboard
Verbatim KU-0725
Audio
Realtek ALC887 & Kenwood KRF-V5020 + Kenwood LS76
Monitor
Philips 222EL
OS
Windows 7 Ultimate SP1 x64 И НЕ ГО МЕЊАМ!!!
Само хрчак за тие пари.
 

Blahah

Gaining Experience
13 јануари 2018
118
63

само софтверот му е шит, тешко се подесува RGB. остало одлично за цената. Има и onboard меморија иако нигде не пишале кинезиве.
Го имам више година ипол, сум добивал COD4 турнири со него така да од мене апрувед.
 

bristlebac

Intern
21 декември 2020
31
28
Skopje
na kakov mouse si naviknat takov zemi si
Мислењето е автоматски споено:

според големина бирај, на каков си навикнат таков земи си
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,120
Мислења
838,764
Членови
29,029
Најнов член
ivanaivaivana
На врв Дно