• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Mouse Box на OSX86

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5.108
296
www.gorjan.info
pictur10.jpg


Зашто вака ми прави кога скролувам на некоја веб страна, влечам прозорци...
Имам ATI x1050 + 10.5.2 OSX86 iAtkos
:chudenje:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1.295
48
Mislam deka ti e do Parallels... Performance e na windowsot ili na os x-ot namesteno?
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1.295
48
hmm neznam... znam deka Leopard build-ot e mnogu po "demanding" za razlika od Tiger, ama sepak... :ermm:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.303
Мислења
892.268
Членови
31.480
Огласи
19
Најнов член
moka77
На врв Дно