1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Motorola Moto E5 или Xiaomi Redmi 6A

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од maci, 16 Мај 2019.

 1. maci

  maci
  On your way to fame

  2,905
  642
  2 Април 2008
  моторолата е 6000 ден преку вип С,а редми е 5000 ден

  која е најдобрата опција за таа цена 5-6000 ден.

  споредба
   
 2. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,219
  6,346
  27 Март 2014
  Motorola E5 е подобар !
   
 3. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,842
  1,368
  10 Август 2010
  Машко
  Јас би земал Xiaomi-то, за него барем во план е да се пушти Pie.
   
 4. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  80
  92
  9 Јули 2018
  Машко
  +1
   
  На aleksandarro му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  4,742
 2. ImTheDude
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  827
 3. STEFF

  Продадено Продавам Motorola moto C

  STEFF, 31 Јули 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  428
 4. Mao
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  700
 5. B@N@N@M@N
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  338
Вчитување...

Сподели

Вчитување...